TriPollar STOP

TriPollar STOPKlinik Olarak Etkinliği Kanıtlanmış Kırışık Giderici

TriPollar STOP anti-kırışıklık cihazı, güzellik merkezleri ve klinikler tarafından cilt sıkılaştırma ve kırışıklık giderme uygulamaları için yaygın olarak kullanılan profesyonel TriPollar RF (Radio Frequency: Radyo Dalgaları) teknolojisinin evde kullanımı için adapte edilmiş modelidir.

TriPollar STOP Anti-Aging Bakım Seti ile enjeksiyona, toksinlere ve kırışıklıklarınıza veda edin!

SATIN AL
TriPollar STOP Oncesi ve SonrasiTriPollar STOP cihazı, yüzünüzün karşılaşabileceği kırışıklık problemlerine karşı girişimsel olmayan (non-invaziv ) etkili bir çözüm sağlar. Tavsiye edilen kullanım şekli: Haftada 2-3 kez sadece 12-15’er dakikalık uygulama rejimi ile 6 ila 8 hafta sonucunda kendinizle gurur duyacağınız hızlı ve kalıcı cilt sıkılaştırma sonucunu elde edebilir, kırışıklıklarınızı azaltabilirsiniz.

  • TriPollar STOP, dünya genelinde binlerce profesyonel klinik tarafından kullanılan, kanıtlanmış 3. Jenerasyon RF teknolojisi içeren evde kullanım için geliştirilmiş bir cihazdır.
  • TriPollar STOP, daha ilk uygulamadan itibaren etkili sonuçlar elde etmenizi sağlar.
  • TriPollar STOP cihazı, yüzünüzdeki kırışıklıkların kalıcı biçimde azalmasına yardımcı olur.
  • TriPollar STOP cihazının tavsiye edilen kullanımı sonucunda, daha pürüzssüz ve sıkı bir cilde sahip olmanız mümkündür.
  • TriPollar STOP cihazı ile yüzünüzdeki kırışıklıkları siz kontrol edersiniz.
  • TriPollar STOP cihazı ile uygulama çok kolaydır ve kullanım sırasında hoş ve sıcak bir his verir.

TriPollar STOP

Girişimsel Olmayan Klinik Tedaviler için Radyofrekans (RF) Sistemleri

TriPollar™ STOP™, TriPollar™ Radyo Frekansı (RF) teknolojisi ile çalışan yaratıcı, elde tutulur bir cihazdır. Bu 3üncü kuşak RF teknolojisi, daha genç, kırışıksız cilt üreterek cilt yenilenmesini arttıran anti-ageing tedavileri ile şimdiden profesyonel güzellik pazarını değiştirmiştir.

Şimdi aynı kanıtlanmış teknoloji, gösterişli, avuç-büyüklüğünde anti-ageing cihazı olarak bulunup, evde klinik sonuçlar sağlamaktadır. Bilimsel olarak geliştirilmiş ve klinik olarak kanıtlanmış TriPollar™ teknolojisi, lazer lensinin ışığı odaklamasına benzer şekilde, dört düşük güçte ışını, dermisin derinine odaklamaktadır. Düşük güçte, yüksek frekansta elektrik enerjisini dermisin içine yayarak, kolajen dokularını sıkılaştırıp, yeni kolajen üretimini arttırarak, anında kırışıklıkların azalmasına yardımcı olan dermal aktivite uyarılmaktadır. Fibroblastlar uyarılarak kolajenin yenilenmesi artmakta, bu da dermal kalınlaşma ile sonuçlanmaktadır. Daha kalın bir dermis, 40’lı yaşlardaki bir kadının cildinin, uzun süreli kalıcı sonuçlar, ince çizgilerde ve kırışıklıklarda azalma ve cilt dokusunda iyileşme ile, 30’larında bir kadının cildi gibi hissetmesini sağlayacaktır.