TriPollar STOP Vx

TriPollar STOP Vx

Cilt Bakımında Enson Teknoloji

 

Senkron çalışan Multi-RF ve DMA teknolojileri ile TriPollar Stop VX, cildinizin en iyi özelliklerini ortaya çıkarmanıza yardımcı olur.

Senkronize çalışan bu iki yenilikçi teknoloji sayesinde pürüzsüz bir cilte sahip olabilirsiniz!

Piyasadaki en etkili cihazlardan biri olan yenilikçi TriPollar Stop VX, aşağıda sıralanan olağanüstü sonuçları elde etmenizi saglar:

  • Sarkan cildin kaldırılması,
  • Cildin dolgunlaştırılması ve sıkılaştırılması
  • Kırışıklıkların azaltılması
  • Cildin yumuşatılması,
  • Cildin detoksifiye edilmesi ve oksijen verilerek çene hattının keskinleştirilmesi
SATIN AL

TriPollar Stop Vx

TRIPOLLAR STOP VX, SENKRON OLARAK ÇALIŞAN İKİ ÜST DÜZEY TEKNOLOJİNİN (DMA ve MULTI-RF) İSTİSNAİ BİR KOMBİNASYONU İLE YÜZÜNÜZDEKİ YAŞLANMANIN GECİKTİRİLMESİ, CİLDİNİZİN YENİLENMESİ, DAHA PARLAK VE DAHA CANLI BİR CİLT DOKUSUNA SAHİP OLMANIZA YARDIMCI OLUR.

TriPollar STOP Vx cihazı, Senkronize çalışan Multi-RF ve DMA teknolojileri sayesinde, çene çizgisi konturu gibi yüz özelliklerini yeniden şekillendiren ve tonlandıran, sarkan cildi dolgunlaştıran ve sıkılaştıran, aynı zamanda kırışıklıkları azaltan harika sonuçlar sağlar.

Cihazın Faydaları

  • Sınıfının en yeni ve en iyi teknolojilerini kullanarak optimum sonuçlar sağlama.
  • Tek bir cihazda cildi tedavi etme ve yüz özelliklerini yeniden şekillendirme.
  • Sizinle birlikte kalan anında görünür sonuçların elde edilmesi.
  • Yüz estetiği konusunda Dünya Pazar liderinden (Pollogen) en iyi ev tipi cilt bakım cihazı.

Kolay Kullanım

1.Adım : Cildin temizlenmesi.
2.Adım : Tripollar uygulama jelinin cilde sürülmesi.
3.Adım : RF (Radyo Frekansı Modu) : yüzde yavaş dairesel hareketlerle uygulama.
4.Adım : RF+DMA modu: Çene hattında yavaş doğrusal hareketler.
5.Adım : Cildin yıkanarak temizlenmesi.

TriPollar STOP Vx

Multi-RF ve DMA teknolojilerinin gücü

1- TRIPOLLAR MULTI-RF TEKNOLOJİSİ:

RADYO FREKANSI (RF) İNOVASYONUNDAKİ GELİNEN SON NOKTA OLAN “TRIPOLLAR MULTİ-RF TEKNOLOJİSİ”, DERMİS’DE DOĞRU BİR KATMAN ARALIĞINI HEDEFLER. BU TEKNOLOJİ, DAHA FAZLA KOLAJEN VE ELASTİN LİFLERDE İYİLEŞTİRİLMİŞ ANINDA VE UZUN VADELİ SONUÇLARLA TEDAVİ ETKİSİ VAAT EDER.

Yenilikçi Multi-RF birbirinin yerine geçen RF dalgaları, tüm kolajen ve elastin katmanları üzerinde eşit bir ısıtma etkisi sağlamak için dermis katmanlarını “taramaktadır”. Bu, daha kısa ve daha hızlı tedavilere izin verir ve tatmin edici sonuçlar sağlar.

Yeni Multi-RF teknolojisi ile dermisin daha fazla katmanı RF enerjisinden etkilenir ve daha fazla kolajen ve elastin lifinin yenilenmesini teşvik eder. Böylece, geliştirilmiş kırışıklık azaltma teknolojisine sahip STOP VX cihazı daha güçlü, daha uzun süreli etkiye sahip sonuçlar elde edilir.

2- DMA : DİNAMİK KAS AKTİVASYONU TEKNOLOJİSİ:

KASLARINIZIN GÜCÜYLE CİLDİNİZİ YENİDEN ŞEKİLLENDİRİN; YÜZÜNÜZÜN İÇERİDEN YAPILANMASINA YARDIMCI OLUN

DMA, kas tonusunu iyileştirmek ve geliştirmek için kasları hedefleyen benzersiz ve tescilli bir teknolojidir. RF ile aynı anda kasları tedavi eden ilk teknolojidir. Kas tonlaması, doğrudan uygulanan elektrik akımı aracılığıyla farklı kas katmanlarını hedefleyerek elde edilir ve etkili bir şekilde yükseltilmiş kas iş yükü için uyarı ve gevşeme aralıklarına izin verir.

Diğer teknolojilerin aksine, DMA, kasılmaların gücünü, süresini ve sayısını ayarlayarak farklı kasları ve vücut bölgelerini hedeflemek için özelleştirilebilir ve kişiselleştirilmiş tedavilere izin verir. DMA teknolojisinin sonucu, hızlı ve uzun vadeli sonuçlarla kas yoğunluğu ve hacminde güvenli ve etkili bir artış, daha iyi tanım ve kas tonlamasıdır.

DMA, yenilikçi Tripollar RF teknolojimizle birleştirildiğinde daha etkili olmasına rağmen, bağımsız bir tedavi olarak da uygulanabilir. İki teknoloji aynı anda cilt, yağ ve kas üzerinde çalışır. RF derin hacimsel ısıtmanın bu eylemi, DMA iç kas kasılması ile birlikte vücut şekillendirme, yağ azaltma ve lenf drenajı ve yüz derisi sıkılaştırma ve kırışıklıklarda azalmaya yardımcı olur.