TriPollar POSE

Cilt Sıkılaştırıcı ve Selülit Azaltıcı – Vücut İçin

TriPollar POSE
TriPollar POSE anti-selülit cihazı, güzellik merkezleri ve klinikler tarafından cilt sıkılaştırma, selülit azaltma ve vücut şekillendirme uygulamaları için yaygın olarak kullanılan profesyonel TriPollar RF (Radio Frequency: Radyo Dalgaları) teknolojisinin evde kullanımı için adapte edilmiş modelidir.

man-woman-black-master

 Şimdi TriPollar POSE™ ile, depolanmış yağlarınızı ve selülitlerinizi azaltabilir, arzu ettiğiniz sıkı ve düzgün bir cilde sahip olabilirsiniz.

SATIN AL

TriPollar POSE anti-selülit cihazının erkek ve kadınlar tarafından her türlü cilt rengi ve cilt tipi için kullanılması uygundur.

TriPollar POSE kullanimi TriPollar POSE cihazı, vücudunuzun karşılaşabileceği çeşitli estetik problemlere karşı girişimsel olmayan (non-invaziv ) etkili bir çözüm sağlar. Haftada 2-3 kez sadece 20 şer dakikalık uygulama rejimi ile 6 ila 8 hafta sonucunda kendinizle gurur duyacağınız hızlı ve kalıcı cilt sıkılaştırma sonucunu elde edebilirsiniz.

  • TriPollar POSE, dünya genelinde binlerce profesyonel klinik tarafından kullanılan, kanıtlanmış 3. Jenerasyon RF teknolojisi içeren evde kullanım için geliştirilmiş bir cihazdır.
  • TriPollar POSE, daha ilk uygulamadan itibaren etkili sonuçlar elde etmenizi sağlar.
  • TriPollar POSE cihazı, vücut ölçülerinizi kalıcı biçimde küçültmenize yardımcı olur.
  • TriPollar POSE cihazının tavsiye edilen kullanımı sonucunda, daha pürüzssüz ve sıkı bir cilde ve sonuçta daha iyi bir siluete sahip olmanız mümkündür.
  • TriPollar POSE cihazı, kalçalarınızdaki şişik ve yumruların küçülmesine ve selülitlerinizin azalmasına yardımcı olur.
  • Kalça ve basenlerde, kol arkalarında ve alt bacakların arkasındaki inatçı yağ birikimlerinin yol açtığı selülitlerin azaltılmasına yardımcı olur.
  • TriPollar POSE cihazı ile vücudunuzun görünümünü siz kontrol edersiniz.
  • TriPollar POSE cihazı ile uygulama çok kolaydır ve kullanım sırasında hoş ve sıcak bir his verir.

POSE TeknolojiSon birkaç yıldır profesyonel klinikler tarafından cilt sıkılaştırma ve yeniden şekillendirme için kullanılan non-invaziv profesyonel teknolojiler ve sistemler tüm dünyada altın standart haline gelmiştir. Klinik olarak kanıtlanmış 3. Nesil Radyo Frekansı teknolojisi içeren TriPollar™ teknolojisinin kullanıma sunulması ile, vücut şekillendirme ve sıkılaştırma konularında milyonlarca erkek ve kadının hayatı olumlu yönde değişti, Bu klinik olarak kanıtlanmış vücut şekillendirme ve cilt sıkılaştırma tedavisi, dünyada doktorlar, estetisyenler ve klinikler tarafından başarıyla kullanılmakta olup, size artık evinizin konforunda kişisel selülit karşıtı uygulama imkanı sunmaktadır.

TriPollar POSE™, aynı anda cildin yağ ve dermis tabakası derinlemesine ısı enerjisi uygulamak üzere dizayn edilmiştir. Yağ tabakasının ısınması sonucu hücrelerin doğal metabolizması artarak içindeki sıvı formdaki yağ açığa çıkar. Aynı zamanda dermis katmanlarının ısıtılması kolajen liflerinin üretimini ve yenilenmesini tetikler. Gelişmiş dermis tabakası ile birlikte daha incelmiş olan yağ tabakası, daha güçlü daha daha sıkı ve daha parlak pürüzsüz bir cilt görünümü sunar.